Your address will show here +12 34 56 78
d innovation ile kusursuz ve ölçümlenebilen etkinlik yönetimi sunuyoruz.

d innovation, etkinlik ve kongrelerde ihtiyaç duyulan tüm farklı çözümleri tek çatı altında topluyor. İnovatif teknoloji çözümleriyle, operasyon süreçlerinin işleyişi kolaylaştırılıyor. 
d innovation’ın geliştirdiği uygulamalarla, etkinlik ve kongrelerin tüm aşamalarının verileri değerlendirilebiliyor. Ayrıca katılımcıların etkinlik sırasına memnuniyetini artıran, hızlı anlık çözümler sunuluyor.
  • Text Hover


Etkinliklerin Teknoloji Yönetimi

Web tabanlı d-manager programıyla, etkinlik ve kongre organizasyonu için gerekli olan tüm süreçler online olarak tek noktadan yönetiliyor.


Operasyon Yönetimi

Operasyon sürecinde konaklama yönetimi, kayıt yönetimi, transfer ve ulaşım organizasyonu ile ilgili tüm verilere anlık olarak ulaşılıyor.


Mobil Telefon Uygulaması

d-pad tablet çözümlerinde kullanıcılara sunumlara erişim, anket, sanal stand alanı (dijital reklam), dijital simultane çeviri, keypad oylama, duyuru yapma fonksiyonları bulunuyor.


İnteraktif Etkinlik Platformu

d-app ile katılımcılar kayıt, konaklama ve transfer bilgilerine anında ulaşabiliyor. Kayıt masasında sıra beklemeden işlemler gerçekleştiriliyor.


Kiosk Uygulaması

Katılımcılar organizasyon alanına kurulan d-voucher kiosklarında yaka kartı veya otel konaklama belgelerine erişim gibi tüm temel işlemlerini gerçekleştirebiliyor.